KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12948251
nr 1294 8251
Kjell Åström
(f. 1940), Sverige
Oljemålning, "Gammal man!". Signerad, daterad -75. Olja på duk, 52x65 cm
Kjell Åström, svensk bildkonstnär född 1940 i Ljusdal.
Utrop:
300 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:09:41